Navlungo'ya Git

Etsy Mağazanızı Navlungo’ya Entegre Edin

59 saniyelik okuma

Ticaretiniz büyüdükçe kargo gönderilerinizi nasıl organize edeceğinizi düşünüyorsunuz. İşte bu noktada doğru organizasyonu kurmanız amacıyla Navlungo olarak işinizi oldukça kolaylaştırdık. Etsy mağazanızı Navlungo portalında kolayca entegre ederek gönderim sürecinizi hızlıca organize edin ve size özel kargo seçimleri yaparak sistemin tıkır tıkır işlemesi için şimdi bir adım atın!

Tek yapmanız gereken, Navlungo sistemine üye olarak mağazanıza erişim vermek ve gönderilerinizi organize etmek.

Navlungo portalına üye olarak mağazanızı bağladığınızda, siparişlerinizi belli bir sistem dahilinde hem mağazanızda hem de Navlungo portalında görüntüleyebilecek, bu gönderilerin hangi firmalarla, nasıl ve ne zaman gönderileceğinin seçimlerini yapabilecek ve gönderi formunu basarak hızlıca bize ulaştırmış olacaksınız.

Bu konularla alakalı yol gösterici videolarımızı aşağıya bırakıyoruz, umarız faydalı olur 🙂

 

 

ETSY Mağazamı Navlungo İle Nasıl Entegre Ederim?

ETSY Mağazamdaki Siparişleri Navlungo’da Nasıl Sevkiyata Dönüştürebilirim?

Navlungo Üzerinden Takip Numarasını ETSY’ye Nasıl Gönderirim?

 

Detaylı bilgi için www.navlungo.com adresini ziyaret edebilir ve portala üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra Gönderi Panelim’e girip Entegrasyonlarım kısmından mağazanızı bağlayabilirsiniz.

 

Soru görüş ve önerileriniz için info@navlungo.com adresinden bize yazarsanız cevaplamaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Ticaretinizde bol kazançlar dileriz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir